نوسان قیمت پوند انگلستان در 6 ماه گذشته

نوسان قیمت پوند انگلستان در 6 ماه گذشته

در نمودار و جدول زیر درصد نوسان و حدود قیمت پوند انگلستان در شش ماه گذشته را مشاهده میکنید.

با بررسی اطلاعات 6 ماهه مربوط به روند قیمت مشاهده می شود که قیمت در شش ماه گذشته روند افزایشی را تجربه کرده است. در شهریور ماه نسبت به فروردین ماه شاهد 10.75 درصد افزایش در قیمت پوند انگلستان بوده ایم. با این وجود در اردیبهشت و تیر ماه روند کاهشی در قیمت وجود داشت. در این دوره شهریور ماه با 0.24 درصد و مرداد ماه با 10.86 درصد، دارای کمترین و بیشترین درصد در نوسانات قیمت خود بوده اند.

sarafi taj london

پیش بینی نوسان قیمت پوند انگلستان در ابتدای آبان ماه

با توجه به ضریب همبستگی بنظر میرسد که پیش بینی صورت گرفته بر اساس حداقل مجذورات برای پوند انگلستان قابل اطمینان نمی باشد بنابراین محدوده قیمت پوند انگلستان در شهریور ماه برابر با 37,528 تومان بود، پیش بینی می شود در اول آبان ماه نوسان قیمت به 2.11 تا 3.96 درصد برسد. انتظار داریم با شرایط فعلی در نوسان قیمت پوند انگلستان، در صورتی که عامل تاثیر گذار دیگری وجود نداشته باشد در شروع آبان ماه حدود قیمت پوند انگلستان بین 38,320 تا 39,014 تومان قرار بگیرد.

توجه کنید! این تحلیل و پیش بینی در ابتدای مهر ماه صورت گرفته است، این صفحه در ابتدای هر ماه بروز رسانی میگردد.

صرافی تاج هیچگونه مسئولیتی در برابر صحت اطلاعات موجود در گزارش‌های تهیه شده توسط کارشناسان که بر روی این سایت قرار می‌گیرد بر عهده نمی‌گیرد و نظرات ارائه شده در این گزارش‌ها به هیچ وجه به عنوان توصیه‌ای جهت خرید، فروش یا نگهداری سهام شرکت‌ها و سایر ابزارهای معاملاتی نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به این سایت می‌باشد.